Мережа торгових центрів «Епіцентр» разом з агенцією Postmen вирішили продовжити масштабний мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен». Відтак спільними зусиллями вони втілять першу безвідходну експозицію в Україні та світі.

Адже під час створення експозицій використовується велика кількість матеріалів, більшість з яких потім демонтується і потрапляє на смітники. Натомість під час діяльності мистецького проєкту в Українському Домі, Postmen за допомогою Епіцентру налагодять не лише процес сортування відходів, але і подальше використання і переробку всіх матеріалів експозиції: банерів, текстилю і тканин.

Постать Лесі Українки надихнула власників Епіцентру не лише долучитися до проєкту, а й втілити власний підпроєкт. На окремій події буде представлена колекція дизайнерських речей під назвою «Леся Українка: 150 імен» з перероблених матеріалів виставки.

Щорічно Епіцентр підтримує важливі культурні та соціальні заходи, а також долучається до благодійності та допомагає втілювати національні проєкти, зокрема, вшанування пам'яті такої яскравої, відомої всьому світові постаті як Леся Українка. «Віримо у свою країну та працюємо заради її розвитку — орієнтири, на яких ґрунтується бізнес-групи компаній “Епіцентр”», — пояснює причину офіційного партнерства Галина Герега, засновник та голова товариства.


#ЛесяУкраїнка150імен
#ЛесяУкраїнка150років

Група компаній «Епіцентр» спільно з Postmen реалізують мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен» як першу zero waste виставку у світі