Компанія Нова пошта, як партнер мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» не лише активно долучається до реалізації, а й підтримала створення інтерактивної зали-гри. Гра дозволяє кожному відвідувачу Українського дому перевірити свої знання про життя і творчість Лесі Українки. Кожен, хто відповість на більшість запитань правильно, отримує приз у поштоматі Нової пошти. Нагорода за непризову кількість правильних відповідей — повторний перегляд виставки.

Кожен охочий, натхненний творчістю та життям видатної поетеси, зможе потрапити у тогочасну атмосферу творців слів і самому придумати нове слово. Відвідувачі зможуть потренувати свою креативність та придумати унікальну назву для поштомату Нової пошти, залишивши свої нейми у спеціальній скриньці. Після завершення експозиції відвідувачі зможуть отримати за свій креатив цінні призи. Переможців буде оголошено в офіційних соцмережах бренду.

А ще відвідувачі мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» можуть поспілкуватися з першим у світі роботом-бібліотекарем, який випустили Нова пошта і Postmen. Робот-бібліотекар отримав назву НП Лукаш і вміє розрізняти прозу, поезію, ілюстровані та дитячі видання. Всі книги робот-бібліотекар возить на собі по читальній залі Леся Лаунж, що розмістилась на першому поверсі Українського дому в рамках мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен».

Щоб спілкуватись з роботом, глядачі можуть відсканувати QR-код, зайти на сайт чи завантажити додаток та відповісти на прості 4 запитання. Після отримання відповідей, робот НП Лукаш їх аналізує і підбирає в індивідуальному порядку відповідну книгу під кожну людину. З візочку відвідувачі експозиції можуть взяти книжку та почитати її у лаундж-зоні. Після прочитання книгу можна залишити на столі, а НП Лукаш її пізніше забере.

НП Лукаш зроблений на основі робота, якими оснащені логістичні термінали Нової пошти. Кожен з таких роботів може на собі перевезти до 300 кг посилок і до 1000 кг тягнути за собою. Їх використовують для пришвидшення роботи у складах, а відтак доставки посилок до відділень.#ЛесяУкраїнка150імен
#ЛесяУкраїнка150років

Перший у світі робот-бібліотекар та інтерактивна гра: як Нова пошта допомагає відвідувачам пізнавати життя і творчість Лесі Українки