4 березня, в Українському домі, в рамках виставки «Леся Українка: 150 імен» відкривається Lesya Store — мерч мистецького проєкту. Відтепер кожен охочий може стати власником унікальних речей ювілейного 150-го року від Дня народження Лариси Косач-Квітки.

«Нас наполегливо питали, як можна придбати ювілейну лімітовану сувенірку з нагоди 150 років від дня народження Лесі Українки? І відповідь була — лише як призи, отримавши високий бал в залі “Гра” на експозиції “Леся Українка: 150 імен” за досконале знання життя і творчості Лариси Косач-Квітки. Проте вже від завтра ми запускаємо Lesya Store! Книги, буклет, піни, стікери, лімітовані ручні принти, марки, листівки, сумки і купа всього будуть доступні у продаж», — розповідає про ідею виникнення Lesya Store Ярослав Ведмідь, керівник агенції Postmen.

Зауважимо, виставку можна відвідати з дотриманням карантинних умов до 8 березня включно — безкоштовний вхід відкрито за онлайн-реєстрацією на сайті: 150imenlesi.org/registration. Обирайте час, коли вам зручніше відвідати експозицію, та приходьте в Український дім.


#ЛесяУкраїнка150імен
#ЛесяУкраїнка150років

Postmen запускає Lesya Store — магазин сувенірної продукції до 150-річчя Лесі Українки
04.03.2021