25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лариси Косач-Квітки. Ювілейний 2021 рік — це нагода говорити не тільки про життя і творчість видатної української культурної діячки, а й про рідних людей Лесі Українки. Адже родина Драгоманових-Косачів — це взірець української еліти, що належить до української інтелігенції та культурного середовища другої половини XIX – початку XX ст. І навіть досі інтелектуально-мистецькі надбання цієї сімʼї є прикладом для наслідування для сучасних українців.

Відтак активна просвітницька та меценатська діяльність родини Драгоманових-Косачів надихнула і зацікавила засновників благодійного фонду Zagoriy Foundation не лише долучитися до відзначення ювілейного року Лесі Українки — однієї з найвідоміших представниць видатної родини, а й стати партнерами масштабного Мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен».

За словами співзасновниці БФ Zagoriy Foundation Катерини Загорій, фонд поділяє важливі цінності родини Драгоманових-Косачів — це єдність української сім'ї та розвиток культури, зокрема благодійної. Як свого часу видатна родина робила все для того, щоб поширювати українську національну ідею та культуру, так і команда Zagoriy Foundation на сьогодні роблять все для того, щоб сприяти утвердженню культури меценатства та філантропії в Україні.

«Ми надихаємось тим, що було в Україні багато років тому — історіями українських сімей, які створювали університети, будували церкви, створювали нову інфраструктуру. Ми впевнені, що це можливо й зараз. І ми впевнені, що зараз багато українських родин творять добро. Тому наша велика історія полягає у тому, щоб показати приклади українських сімей, які роблять різні, значні, хороші речі — великі і не дуже. Як сьогодні, так і раніше», — наголошує Катерина Загорій, співзасновниця благодійного фонду Zagoriy Foundation.

Зазначимо, Zagoriy Foundation засновано у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для системної реалізації благодійних проєктів. Впродовж багатьох років родина передає значну частину своїх прибутків на благодійність.


#ЛесяУкраїнка150імен
#ЛесяУкраїнка150років
Zagoriy Foundation став офіційним партнером Мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» з нагоди 150-го року від Дня народження видатної поетеси
22.02.2021